O nas

Narzędziownia WROCHMET powstała w wyniku przekształceń dotychczasowej firmy CNC MILLING Beata Wrochna. Na rynku działamy od 2008 roku i to dzięki nabytej wiedzy i doświadczeniu oferujemy profesjonalne podejście do klienta oraz produkty na wysokim poziomie.
W celu sprostania coraz wyższym wymaganiom rynku stale inwestujemy w rozbudowę parku maszynowego co pozwala nam zaoferować Państwu coraz szerszy zakres usług i możliwości. Specjalnością firmy jest frezowanie CNC i toczenie CNC, szlifowaniu płaszczyzn oraz obróbka elektroerozyjna.
Posiadamy własne biuro konstrukcyjno-technologiczne oparte na licencji PowerMILL. Dzięki temu w naszej ofercie znajduje się odtwarzanie istniejących kształtów – reverse engineering – na podstawie pomiarów powierzonych detali. Posiadana wiedza inżynierska oraz doświadczenie techniczne pozwalają nam na realizacje bardzo wymagających technicznie wyrobów dla różnych gałęzi przemysłu.
Wykonujemy pojedyncze elementy jak i całe serie podzespołów dla potrzeb większych zakładów produkcyjnych.

frezarka-vektoer

Ponadto naszym
Klientom zapewniamy:

-    profesjonalną i rzetelną obsługę
-    konkurencyjne ceny
-    wysoką jakość produktów i usług
-    atrakcyjne terminy realizacji zamówień
-    wysoką precyzję obróbki

Osobom, które są już naszymi kontrahentami dziękujemy za zaufanie, a osoby zainteresowane podjęciem współpracy zachęcamy do kontaktu.

TOP